Úvod Fotogalerie Orlím brkem Co se jinam nevešlo Co je Hvozd Stará vrba Přepnout do angličtiny

Právě jsi dorazil na louku, kde se nachází Stará vrba. Stojí zde dlouhá léta a trpělivě naslouchá příběhům, které unavení cestovatelé vyprávějí, zatímco odpočívají ve stínu jejích větví.
Teď můžeš přidat i svůj příběh - buď jako veřejnou zprávu, kterou vrba smí sdělit i ostatním cestovatelům, nebo jako soukromou, kterou bude držet v tajnosti a sdělí ji pouze mě. V tom případě prosím nezapomeň uvést svůj email, v obou případech ještě sděl alespoň své jméno.

Vrba
Tvůj email nebude nikde zobrazen.
Pokud uvedeš svůj email, budu vědět jak Tě případně mohu kontaktovat.
Náhled

"vděčný divák.." Obálka  19:39 2. červen 2009 ..chodíme "relaxovat" na Vaši web.stránku,
je to krásné, romantické, ale i dynamické..
díky moc :-)

Spock [lone wolf] Obálka  07:56 18. duben 2009 http://www.hvozd.eu/ Děkuji, jsem rád že se líbí.
Postupně se ještě prokousávám spoustou fotek které mám jen uložené na disku a které čekají na roztřídění a líbí se mi jak poslední dobou začaly postupně docela ubývat, tak doufám že je snad v dohledné době dotáhnu všechny.

Poděkování z jižních Čech.. Obálka  01:58 18. duben 2009 Díky za další nové snímky, je to krása...

návštěvníci Hvozdu z Č.Buděj. Obálka  21:57 5. únor 2009 Je krásné, "navštěvovat Váš Hvozd"... Do nitra vstupuje radost a pohoda
díky Vašemu citlivému lyrickému vnímání krásy přírody, máte talent,
ať už je tématika jakákoli- Vaše snímky prostě "srdce pohladí"...
Moc se těšíme na další :-)

Spock [lone wolf] Obálka  07:48 2. únor 2009 www.hvozd.eu Ahoj,
děkuji za přání a jsem rád že stránky plní účel, pro který byly stvořeny. A síla bude určitě potřeba také, snažím se uspořádat si co nejvíc věcí tak, aby mi zbýval čas na to co chci dělat — což je mimo jiné právě i fotografování a Hvozd.

Zdeněk Obálka  20:17 25. leden 2009 Ahoj,
narazil jsem na tvoje stránky po kliknutí na odkaz v K-reportu. A musím říci, že jsem mile překvapen. Tvé stránky jsou opravdovým pohlazením po duši. Měj se dobře, a přeju ti hodně síly do dalších dnů. Zdeněk

Spock [lone wolf] Obálka  01:12 24. červen 2008 www.hvozd.eu Stativ byl, dokonce jsem ho i použil, jen to rozmazání není pohybové, ale od kapek na objektivu. Celkem dost pršelo a od vodopádu také nějaká kapka stříkla. I když mě se právě tenhle typ rozmazání celkem i líbí..

Akorát ty zřejmě myslíš jinou fotku než já... ty které jsem zařadil do mišmaše, tam jedna opravdu zaostřená pořádně není, bohužel jsem nebyl na výpravě sám, ostatní mi už utíkali a při balancování na kamenu uprostřed vody se mi moc manipulovat se stativem nechtělo. Proto jsou taky ty fotky v kategorii "časem na smazání", příště se podaří určitě líp.

Josef Obálka  01:09 24. červen 2008 Škoda že máš ty vodopády v Risslochfälle máznutý. To nebyl stativ ??? je to škoda. Josef

Spock [lone wolf] Obálka  16:27 30. duben 2008 http://www.hvozd.eu/ Jojo, na jižní Moravě momentálně místní, hlavně v Brně a okolí. Koneckonců jako skoro půl milionu dalších lidí, taky si občas říkám kolik z nich potkávám online :)

myyysha Obálka  16:14 30. duben 2008 www.oots.cz Ola... Výlet k Macoše? Takže pán je místní? :)

Spock [lone wolf] Obálka  07:32 4. duben 2008 http://www.hvozd.eu/ Konečně je všechno alespoň z takové části hotové, že nemusím dále zdržovat vypuštění, zbytek už bude stačit dodělat za chodu. Třikrát sláva a jednou hurá!