Prologue Photo gallery by Eagle's Quill Sundries About Hvozd Crooked Willow Switch to czech language

You just came to meadow where Crooked Willow stands. It grows here for eons and patiently listens to stories which fatigued travellers are telling while resting in the shadow of hers leaves. Now you can add your story - either as public message, which can be told to other travellers, or as private message, which will be kept in secrecy and will be told only to me. If that is your case, please don't forget to mention your email, in both cases tell her at least your name.

Willow
Your email won't be displayed anywhere.
If you specify your email, I will now how to contact you eventually.
Preview

"vděčný divák.." Envelope  19:39 2. June 2009 ..chodíme "relaxovat" na Vaši web.stránku,
je to krásné, romantické, ale i dynamické..
díky moc :-)

Spock [lone wolf] Envelope  07:56 18. April 2009 http://www.hvozd.eu/ Děkuji, jsem rád že se líbí.
Postupně se ještě prokousávám spoustou fotek které mám jen uložené na disku a které čekají na roztřídění a líbí se mi jak poslední dobou začaly postupně docela ubývat, tak doufám že je snad v dohledné době dotáhnu všechny.

Poděkování z jižních Čech.. Envelope  01:58 18. April 2009 Díky za další nové snímky, je to krása...

návštěvníci Hvozdu z Č.Buděj. Envelope  21:57 5. February 2009 Je krásné, "navštěvovat Váš Hvozd"... Do nitra vstupuje radost a pohoda
díky Vašemu citlivému lyrickému vnímání krásy přírody, máte talent,
ať už je tématika jakákoli- Vaše snímky prostě "srdce pohladí"...
Moc se těšíme na další :-)

Spock [lone wolf] Envelope  07:48 2. February 2009 www.hvozd.eu Ahoj,
děkuji za přání a jsem rád že stránky plní účel, pro který byly stvořeny. A síla bude určitě potřeba také, snažím se uspořádat si co nejvíc věcí tak, aby mi zbýval čas na to co chci dělat — což je mimo jiné právě i fotografování a Hvozd.

Zdeněk Envelope  20:17 25. January 2009 Ahoj,
narazil jsem na tvoje stránky po kliknutí na odkaz v K-reportu. A musím říci, že jsem mile překvapen. Tvé stránky jsou opravdovým pohlazením po duši. Měj se dobře, a přeju ti hodně síly do dalších dnů. Zdeněk

Spock [lone wolf] Envelope  01:12 24. June 2008 www.hvozd.eu Stativ byl, dokonce jsem ho i použil, jen to rozmazání není pohybové, ale od kapek na objektivu. Celkem dost pršelo a od vodopádu také nějaká kapka stříkla. I když mě se právě tenhle typ rozmazání celkem i líbí..

Akorát ty zřejmě myslíš jinou fotku než já... ty které jsem zařadil do mišmaše, tam jedna opravdu zaostřená pořádně není, bohužel jsem nebyl na výpravě sám, ostatní mi už utíkali a při balancování na kamenu uprostřed vody se mi moc manipulovat se stativem nechtělo. Proto jsou taky ty fotky v kategorii "časem na smazání", příště se podaří určitě líp.

Josef Envelope  01:09 24. June 2008 Škoda že máš ty vodopády v Risslochfälle máznutý. To nebyl stativ ??? je to škoda. Josef

Spock [lone wolf] Envelope  16:27 30. April 2008 http://www.hvozd.eu/ Jojo, na jižní Moravě momentálně místní, hlavně v Brně a okolí. Koneckonců jako skoro půl milionu dalších lidí, taky si občas říkám kolik z nich potkávám online :)

myyysha Envelope  16:14 30. April 2008 www.oots.cz Ola... Výlet k Macoše? Takže pán je místní? :)

Spock [lone wolf] Envelope  07:32 4. April 2008 http://www.hvozd.eu/ Konečně je všechno alespoň z takové části hotové, že nemusím dále zdržovat vypuštění, zbytek už bude stačit dodělat za chodu. Třikrát sláva a jednou hurá!