Úvod Fotogalerie Orlím brkem Co se jinam nevešlo Co je Hvozd Stará vrba Přepnout do angličtiny


Co je Hvozd
Bannery
Kontakt
Rozcestník

Co je vlastně Hvozd, proč, kdy a jak vznikl?

Hvozd se v mojí hlavě začal líhnout koncem léta 2006, kdy jsem přesunoval starou verzi fotogalerie na novou doménu. Plánoval jsem pozměnit design, aby se víc hodil k názvu domény, nakonec jsem se ale rozhodl začít z čisté vody a předělat kompletně všechno.

Dnešní doba se vyznačuje hektičností, častým stresem, tlakem informační společnosti. Častým prostředkem, kterým jsou tyto jevy přenášeny na člověka je internet. Mě na něm zas chybělo místo (a ani teď jich moc neznám), které by bylo tou „oázou míru“, kde si člověk může odpočinou a zarelaxovat si, když už je toho na něj moc. A proto jsem se rozhodl stvořit Hvozd. Jeho úkolem není nic jiného, než působit radost a dobrou náladu těm, kteří jsou naladěni na stejné vlně jako já – mají rádi přírodu. Nenahradí sice procházku ven, ale v případě že jsi zrovna u počítače, můžeš nahlédnou na svět tak, jak ho vidím já.

Kdo Hvozd tvoří?

Na internetu mě potkáte nejčastěji pod přezdívkou Spock [lone wolf].
Ve světě před monitorem jsem znám jako Jiří Nedorost.
Narodil jsem se v roce 1985 v Jižních Čechách a momentálně bydlím v Brně.
Jsem vegetarián.
Nejraději se toulám venku přírodou, ať už novými nebo starými známými místy a při těchto příležitostech také velmi rád fotím. Z focení se už stalo něco víc než jen koníček, teď už je to poměrně podstatná součást mého života.

Já